REALIZACJA ZAMÓWIEŃ I DOSTAWA

1. Termin realizacji wysyłki jest podany na podstronie każdego produktu, wyrażony jest w dniach roboczych. W przypadku braku towaru w naszym magazynie lub przekroczenia podanego na podstronie produktu czasu realizacji wysyłki, Klient może zrezygnować ze złożonego zamówienia.

2. Towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, na terenie Polski oraz po zatwierdzeniu przez Klienta indywidualnie oszacowanego kosztu wysyłki zagranicznej również do wybranych krajów Europy. Każda przesyłka jest ubezpieczona.

3. Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 16.00.

4. Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach pracy firm kurierskich.

5. Koszt zapakowania i wysyłki towarów zakupionych na łączną kwotę przewyższającą 120 złotych ponosi sprzedawca. W przypadku towarów, których wartość jest mniejsza niż 80 złotych koszt pakowania i wysyłki wynosi:
* paczkomat inpost 10,50 złotych,
* kurier dpd 12,00 zł
* kurier dpd pobranie 15,00 zł.

6. Przesyłki dostarczane są w 95% przypadków na drugi dzień roboczy od nadania przesyłki. W przypadku przesyłek zagranicznych czas ten może się wydłużyć o kilka dni. W okresach przedświątecznych i wyjątkowych przypadkach losowych czas doręczenia również może się nieznacznie wydłużyć.

7. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić czy zawartość paczki nie została uszkodzona oraz czy jest ona zgodna ze złożonym zamówieniem. W przypadku stwierdzenia, że zawartość paczki została uszkodzona w transporcie należy spisać protokół szkody w obecności kuriera oraz powiadomić sprzedawcę drogą e-mailową załączając protokół szkody.

9. W przypadku stwierdzenia niekompletności produktu, należy zgłosić ten fakt wysyłając e-mail na adres kontakt@kopalniasmakow.com w terminie do 7 dni od momentu otrzymania towaru.