Dane osobowe

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO obowiązywać będzie we wszystkich krajach Unii Europejskiej i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych przetwarzanych przez Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością ul. Włoszyn 10a, 32-820 Szczurowa.

Czym są dane osobowe?

Dane osobowe to zgodnie z RODO informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. W przypadku danych przetwarzanych przez Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością takimi danymi są np. imię i nazwisko osoby, adres e-mail, numer telefonu, adres dostawy, historia zamówień i przeglądanych produktów.

Administrator danych

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma  Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością  z siedzibą przy ulicy ul. Włoszyn 10a, 32-820 Szczurowa.

 NIP: 8691750379. REGON  852463683.

Pozyskiwanie danych

Dane osobowe mogą zostać pozyskane przez Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością:

  • w drodze korespondencji e-mail i zapytań ofertowych skierowanych do Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
  • poprzez wysyłkę formularzy kontaktowych przez użytkowników sklepu internetowego www.kopalniasmakow.com, należącego do Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
  • bezpośrednio od Użytkowników udostępniających swoje dane osobowe podczas rejestracji konta w serwisie internetowym lub zapisujących się do newslettera  rozsyłanego przez Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
  • bezpośrednio od użytkowników korespondujących z firmą Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością  na sklepie www.kopalniasmakow.com za pomocą chatu 

Cel przetwarzania danych

Dane osobowe Użytkowników (tj. imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, historia zakupów) przetwarzane są w celu promowania działalności oraz lepszego dopasowania ofert produktów firmy Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak długo będą niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu, chyba że wcześniej wyrażą Państwo sprzeciw wobec ich przetwarzania.

Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto użytkownikowi przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych osobowych.

Użytkownikom przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pana(Pani) zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

Użytkownicy mogą w każdym momencie skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronach internetowych, których firma Ridex Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością  jest właścicielem lub bezpośrednio wysyłając wiadomość na adres e-mail kontakt@kopalniasmakow.com, a także pisemnie na adres: Ridex Spółka Z Ograniczoną   odpowiedzialnością ul. Włoszyn 10a, 32-820 Szczurowa  - w celu usunięcia danych osobowych lub ograniczenia ich przetwarzania.